Kaip pirkti?

Norėtumėte greitai, lengvai apsipirkti ir visada tiksliai matyti savo kainas? Mūsų naujoje internetinėje parduotuvėje lengvai rasite viską, ko jums reikia: nuo ABS briaunų iki klijų, valiklių ar kitų priedų. Vos keli žingsniai patogiam apsipirkimui.

  Registracija

Prisijunkite prie mūsų sukurdami savo paskyrą tiesiog užsiregistruodami. Užpildykite reikiamus duomenis ir iškart po registracijos galėsite pradėti pirkti už bazinę kainą.

  Patvirtinimas

Mes patikrinsime, ar užpildyti duomenys yra teisingi ir atsiųsime registracijos patvirtinimą į jūsų el. paštą. Dabar pirksite pagal savo individualias kainas.

  Pasirinkimas

Dabar lengviausia dalis. Išssirinkite reikiamų matmenų ABS briaunas arba užsisakykite briauna pagal savo individualius poreikius; išsirinkite tinkamos kokybės klijus, valymo priemones savo staklėms ir baldų dalims ar kitus produktus iš mūsų asortimento ir įdėkite reikiamą kiekį į krepšelį.

  Užsakymas

Kai išsirinksite ir įdėsite visas prekes į pirkinių krepšelį, atlikite kitus veiksmus, kad sukurtumėte ir patvirtintumėte savo užsakymą.