Apie kompaniją

Įmonė „Hranipex“ yra pirmaujanti Europoje prekių tiekėja ir gamintoja, bei ekspertinių konsultacijų tiekėja baldų pramonėje. Koncernas su būstine Čekijoje buvo įkurtas 1993 metais, ir šiandien veikia daugiau nei 60 pasaulio šalių. Platų prekių asortimentą sudaro baldų furnitūra, briaunos, klijai, valikliai ir kiti baldų gamybai skirti komponentai. 

Įmonė „Hranipex“ suvokia savo socialinę atsakomybę ir laikosi aukščiausių etikos principų bei darnaus vystymosi standartų. Ji skiria dėmesį investicijoms į saugos ir kokybės mokslinius tyrimus ir plėtrą. Įmonė skatina naujas technologijas, leidžiančias taupyti energiją ir sumažinti išmetamų teršalų kiekį. Ji stiprina savo įsipareigojimą saugoti aplinką. 

Įmonės kultūra remiasi tvirtomis vertybėmis, kurių bendrovė laikėsi per visą savo istoriją. Rūpinimasis darbuotojais, klientais, verslo partneriais ir tiekėjais sukuria ilgalaikius santykius ir sėkmingą komandinį darbą. Neatsiejama „Hranipex“ koncerno gyvenimo dalis yra plati labdaringa veikla ir parama kultūrinei bei sportinei veiklai.

Ryžtingai atsidavusi nuolatinei plėtrai ir naujovėms, siekdama aukštos produktų ir paslaugų pridėtinės vertės „Hranipex“ kuria naujus standartus, stiprina savo pozicijas rinkoje ir tampa pirmuoju pasirinkimu ne tik savo klientams.

Filip Winkelhofer

Filip Winkelhofer

Valdybos pirmininkas HRANIPEX a.s.