Star-filled Created with Sketch.

FAQs

Produktai

Visų produktų techninius aprašymus ir charakteristikas rasite čia, internetinėje parduotuvėje produktų korteliuose. Jeigu pageidaujate išsamesnės informacijos, mes atsiųsime jums techninių duomenų lapą el.paštu Tiesiog paskambinkite vienai iš mūsų pardavimų asistenčių.
Saugos duomenų lapus galima atsisiųsti tiesiai iš mūsų internetinės parduotuvės prisijungus prie savo paskyros. Nuorodą rasite kiekvienoje internetinės parduotuvės kortelėje. Taip pat saugos duomenų lapus galima rasti jūsų užsakymų istorijoje.
Mes skiriame didelį dėmesį tinkamam sertifikavimui, nes mūsų tikslas yra pateikti aukštos kokybės produktus. Visi mūsų ABS briaunos yra sertifikuoti ITC ir atitinka IKEA ir ISO standartus. Melaminas ir fanera turi FSC sertifikatą. ABS UNI yra sertifikuoti dėl saugumo kontaktiuojant su oda. Esant pageidavimui galime atlikti tolesnius specifinius bandymus.
Mes stengiames kuo mažiau jus riboti. Jeigu tai techniškai įmanoma, galite tiesiog užsisakyti tiek, kiek jums reikia. Galite užsisakyti ABS briaunas iš „Hranipex“ kolekcijos be klijų, įskaitant 1 metro ilgio Jumbo rulonus (visos UNI spalvos, medžio dekorai ir dizaino briaunos, taip pat specialūs dekorai, tokie kaip "end-grain", blizgus arba matinius dekorus). Klijus ir valymo priemones parduodame ne mažiau, kaip po vieną pakuotę. Išsamią informaciją visada rasite mūsų dabartiniame kataloge.
Taip! Taupykite medžiagas ir pinigus. Galite užsisakyti bet kurių briaunų iš mūsų kolekcijos, kurių ilgis ne mažesnis kaip 1 metras. Atmatuosime tiek, kiek jums tikrai reikia.
Natūralus lukštas yra jautri natūrali medžiaga, kurią galima lengvai sugadinti/pažeisti. Mes stengiamės tiekti jums aukštos kokybės gaminius, dėl to lukštas nėra matuojamas. Jį galima užsisakyti tik pilnais rulonais.
Puikiai priderinti ABS briaunas prie plokščių yra mūsų aistra. Tiekiame briaunas, kurios atitinka bet kokius standartinių plokščių gamintojų dekorus. Tiesiog įrašykite plokštės kodą į paieškos langelį pagrindiniame puslapyje. Ir tinkama briauna pasirodys nedelsiant. Jus ją galėsite užsisakyti iš karto.
Žinoma. Labai patogu visada turėti su savimi ABS briaunų pavyzdžius pasitikrinimui. Visą Hranipex kolekcijos pavyzdinį ar specializuotą katalogus galima užsisakyti tiesiai iš mūsų internetinės parduotuvės.
Mūsų asortimente yra ABS briaunos, skirtos standartiniams 1 ir 2 mm storio stalviršiams. Tiesiog įrašykite stalviršio kodą į paieškos langelį mūsų pagrindiniame puslapyje. Atitinkanti briauna iškart pasirodys monitoriuje ir ją galima nedelsiant užsisakyti.
Mūsų pardavimo komandoje yra klijų technologas, t.y cheminių preparatų specialistas. Jis aplankys jus jums patogiu laiku ir kartu su jumis atliks visą briaunų klijavimo procesą. Daugelyje vietų optimizavome briaunų sujungimo procesą. Taigi sutaupysite pinigų ir išvengsite nesusipratimų. Tiesiog susitarkite.
Tai priklauso kokias stakles jus turite. Mes rekomenduojame pasitarti su mūsų klijų technologu.
Kokia valymo priemonė geriausiai tinka tam tikriems klijams galite sužinoti mūsų internetinėje parduotuvėje. Norėdami tai padaryti, tiesiog spustelėkite žymeklį ant konkretaus klijų aprašymo. Jame visada pateikiamos rekomendacijos dėl tinkamos valymo priemonės. Jei reikia, pasitarkite su mūsų klijų technologu.
Taip! Turime ABS briaunas su hot-air gruntu po „AdvantEdge“ prekės ženklu. Jas labai paprasta užsisakyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Prie pasirinktos briaunos spustelėkite „Reikalingas funkcinio grunto padengimas“. Gruntas dengiamas tokios pat spalvos kaip ir dekoras, kad nebūtų jokio tarpo tarp briaunos ir plokštės.
Ženkite žingsnį į priekį savo profesionalume. PUR siūlė yra atspari vandeniui ir aukštai temperatūrai, o, svarbiausia, ir atrodo gražiau. Tinkamai sureguliavus stakles ir naudojant tinkamus klijus, siulė yra beveik nematoma.
Tam tikrais atvejais tai įmanoma. Mes visada stengsimės įvykdyti jūsų norus ir įsitikinti, kad visos šalys yra patenkintos. Kreipkitės į jus aptarnaujantį vadybininką.
Kainininką jūsų prašymu pateiks jus aptarnaujantis vadybininkas. Nesivaržykite nusiųsti jam el. laišką arba paskambinti.
Mes rūpinamės aplinka ir taupome jūsų pinigus. Todėl ABS briaunas iš mūsų kolekcijos galima užsisakyti nuo 5 metrų. Užsisakykite tiksliai tiek, kiek jums reikia.

Aptarnavimas

Mes jūsų paslaugoms nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8.00 iki 17.00 val.
Mūsų vadybininkai visada mielai aplankys jus. Mes vertiname asmeninį kontaktą ir norime spręsti visas problemas, su kuriomis galite susidurti tiesiogiai dirbtuvėse. Skiltyje Kontaktai rasite savo regiono vadybininką.
Aukštos kokybės paslaugų teikimas jums, mūsų klientams, yra mūsų verslo esmė. Mes visada stengiamės įvykdyti jūsų norus. Susitarkite dėl susitikimo su jus aptarnaujančiu vadybininku ir aptarkite su juo jums rūpimus klausimus. Be briaunų, jus dar galite užsisakyti tiesiogiai iš mūsų internetinės parduotuvės šias paslaugas: - pjovimas iš Jumbo rulono, - nestandartinių matmenų/spec.dekoro briaunų spec.gamyba, - briaunų padengima klijais, - funkciniu gruntu padengimas, - padengimas "hot-air" gruntu, - lakavimas. Tiesiog pasirinkite norimą briauną elektroninėje parduotuvėje ir spustelėkite kitas paslaugas.
Kaip galite matyti iš šio vaizdo klipo, mokesčiai už briaunų matavimą dengia mūsų sandėlio darbuotojų darbą. Dabartinį kainoraštį galite peržiūrėti paspaudę čia.
Tai priklauso nuo dydžio, todėl norėdami tiksliau sužinoti sumą, spauskite čia kainoraštyje.
Visuose mūsų filialuose yra sandėliai užpildyti populiariausiomis ir dažniausiai užsakomomis briaunomis. Mes nuolat atnaujiname ir papildome sandėlį pagal klientų reikalavimus. Todėl pridėjome daug pozicijų, kurių dažnai prašoma Lietuvoje. Tokiu būdu mes labai pagreitinome pristatymo laiką. Jei jums vis dar reikia nestandartinio matmens, mes galime jį užsakyti tiesiai iš Čekijos gamyklos ir kuo greičiau atsiųsti jums.

Logistika

Mes stengiamės veikti kuo greičiau, kad pašalintume nereikalingas prastovas. Jeigu užsakymas briaunai iš Hranipex LT kolekcijos buvo pateiktas iki 12 val dienos, mes jį pristatysime sekančią dieną.
Mes siunčiame jums pranešimus apie jūsų užsakymo būseną. Taigi jūs visada žinote, ar jūsų užsakymas yra gaminamas, ar gabenamas ir kokia ekspedijavimo įmonė jums jį pristatys, įskaitant jūsų siuntos stebėjimo numerį. Tiesiog spustelėkite gautą nuorodą ir žinosite kiekvieną žingsnį.
Galiojanti kainininką galite rasti čia.
Mes naudojamės transporto kompanijos Venipak paslaugomis.
Prie jūsų užsakymo prisidės 5€.
Mes dedame visas pastangas, kad visos Hranipex kolekcijos prekės būtų sandėlyje. Jei jūsų užsakyme yra prekių, kurių neturime, mes nedelsdami informuosime jus apie pristatymo datą.
Mes stengiamės kuo greičiau įvykdyti visus užsakymus. Mes planuojame ir optimizuojame savo atsargas kelis kartus per dieną pagal gautą užsakymą, todėl mažai tikėtina, kad tai atsitiks. Tačiau jei mums kažko pritrūko, galite nuspręsti, ar norite, kad užsakymas būtų pristatytas dalimis, ar kartu.
Mes visada stengsimės įvykdyti jūsų norus ir įsitikinti, kad visos šalys yra patenkintos. Kreipkitės į jus aptarnaujantį vadybininką.
Saugumas ir transportavimo kokybė mums yra labai svarbūs. Todėl dirbame su vežėjais, kurie turi ADR sertifikatus (pavojingiems kroviniams)
Briaunas mes supakuojame kruopščiai ir labai atsargiai. Ypač jautrią briauną pakuojam į apsauginę plėvelę ir sudėdam į atskiras popierines dėžes. Jūsų užsakytos briaunos atvyks idealios būklės.

Skundas

Atsiradus brokui ar kitoms problemoms, mes jums padėsime: jūsų pasitenkinimas yra pirmoje vietoje. Nedelsdami kreipkitės į savo pardavimo atstovą ar asistentą, kuris padės jums atlikti pretenzijų procesą.

Elektroninė parduotuvė

Registracija iš ties yra naudinga. Tai suteiks jums galimybę matyti visas kainas, jus turėsite paskyrą su mėgstamiausiomis prekėmis, su visą užsakymų istoriją, kurią galėsite lengvai pakartoti. Tuo pačiu metu mes reguliariai jus informuosime apie visas svarbias naujienas. Nedvejodami prisijunkite!
Nieko baisaus. Jeigu esate registruotas vartotojas PVM sąskaitą-faktūrą galite atsisiųsti iš mūsų svetainės. Sąskaitas rasite savo paskyroje chronologine tvarka. Savo istorijoje galite rasti ne tik užsakymus ir sąskaitas faktūras, bet ir visas galimas kreditines sąskaitas. Be to, jūs turite visą istoriją, nepriklausomai nuo to, ar užsisakėte per elektroninę parduotuvę ar kitu būdu.
Pats faktas, kad perkate pas mus, yra nauda jums. Gaunate kokybės, greičio ir nepriekaištingo aptarnavimo garantiją. Kad jums būtų dar įdomiau, kartkartėmis organizuojame specialias produktų ar paslaugų akcijas. Sekite mūsų reklamas pagrindiniame puslapyje.

Karjeros galimybės

Hranipex auga, todėl dažnai ieškome naujų žmonių prisijungti prie mūsų komandos. Skiltyje „Karjera“ rasite šiuo metu galimų pareigybių sąrašą. Jeigu ne, galite palikti savo kontaktinę informaciją.
Šiuo klausimu jums pades ofiso vadovė Gražina Kuncevičienė. Susisiekite su ja el.paštu grazina.kunceviciene@hranipex.com
Mums patinka čia dirbti. Mes mylime Hranipex. Daugiau apie tai skaitykite skiltyje Karjeros galimybės.
Pokalbis dėl darbo Hranipes nedaug skiriasi nuo kitų įprastų darbo pokalbių. Išsamesnę informaciją galite sužinoti skiltyje „Karjeros galimybės“.