Apie Hranipex

Prabangos prisilietimas virtuvėje

2016 metais virtuvė vis dar yra namų širdis. Sakoma, kad kelias į vyro širdį veda per jo skrandį. Dietologai taip pat pasisako už naminį maistą, pagamintą iš kokybiškų produktų ir su meile. Virtuvė - tai erdvė, skirta ne tik maisto gaminimui, bet dažniausiai - tai pagrindinė gyvenamojo ploto ir jo dizaino dalis.

 

Vaikų baldai: medžio masyvas ar laminatas?

Ar galvojate apie tai, kaip įrengti savo vaiko kambarį? Nors, gal jis dar ir nemoka vaikščioti, bet tikrai atras kiekvieną Jūsų buto kampelį ir kruopščiai atliks baldų patikimumo testą.

Jūsų pageidavimai mus įkvepia.

Briaunos. Briaunos. Briaunos. Tikriausiai tai ir tik tai, dauguma žmonių galvoja, kai jie aplanko mūsų centrinį sandėlį Komorovice. Neapsigaukite dėl žodžio, kuris apibūdina pagrindinį Hranipex gamybos programos produktą, monotonijos. Briaunos mums - lyg visas pasaulis, briaunos - mūsų šūkis, mes jas su entuziazmu kuriame, jomis rūpinamės ir jas nuolat plėtojame. Briaunos - lyg varomoji jėga mūsų pastangoms būti geriausiais savo srityje ir patenkinti kiekvieno kliento norus bei poreikius, todėl mūsų briaunų asortimentas yra labai platus.

Vaikų kūrybiškumas yra geriausias baldų gamintojų įkvėpėjas

Visi žinome, kokie žaismingi gali būti vaikai ir kokią jie turi fantaziją. Taigi būtų tikslinga, kad aplinka, kurioje jie auga skatintų kūrybiškumą.

Šiandien mes išrinkome kelių kūrėjų baldus, kurie stengėsi gaminius pritaikyti vaikų poreikiams ir pageidavimams.

10 geriausių baldų dizaino tendencijų 2015-2016 metais palyginimas

Metų sankirta kasmet atneša balansavimą ir lūkesčius, ką atneš ateinantys metai. Žemiau pateiktas palyginimas rodo, kurios tendencijos išliks ir kurias nusineš į praeitį nueinantis laikmetis.

Dizaino tipai: medinių šviestuvų dizainas į kiekvieną interjerą įneša šilumos jausmą.

Šiandien Jums pristatome inspiraciją šviestuvams, kurių gamyboje pagrindinis vaidmuo atitenka medžiui. Išskirtinio dizaino netradiciniai šviestuvai atneša į interjerą klasikinę medžiagą. Pasisemkite įkvėpimo... 

Dizaino tendencijos: žaismingų sūpynių idėja

Modernus dizainas atneša stilingus ir originaliai pagamintus  žaismingus elementus. Net paprasto minimalistinio dizaino idėjos baldų pramonei gali atnešti gaivaus oro dvelksmą. Iš rengiamų apie baldų dizainą ir tendencijas straipsnių serijos pristatome pirmąją dalį, kurioje bus skiriamas dėmesys įdomiems, tradiciškai netradiciškiems baldams – sūpuoklėms!

 

Koperfildo optinės iliuzijos meistriškumas

Kaip šiais įvairovių pilnais laikais dar galima nustebinti ir sudominti? Rinkdamasis baldus reikliausias klientas siekia ne tik aukščiausios kokybės, bet ir unikalumo bei saviraiškos galimybių.

Vaizdas iš paukščio skrydžio

Daugeliui problemų pakanka pažvelgti į jas kitu kampu ir yra atrandamas sprendimas. Atlikus įvairius įvertinimus nuomonė gali keistis. Žiūrint iš kalnų papėdės kalnai atrodo didesni, o kalnų viršūnės tolimos. Teigiama, kad iš paukščio skrydžio pasaulis atrodo visai kitaip ir galime jį vertinti iš perspektyvos.

Rudens mugės derlius

Rudenį žemdirbiai ir sodininkai nuima visų metų darbo vaisius – derlių ir planuoja sekantį sezoną. Būtent rudens mėnesiais vyksta daug įvairių mugių. Regioniniu ir tarptautiniu mastu vertinamas praeinantis sezonas, parodose ir mugėse susitinka ilgamečiai ir nauji potencialūs prekybos partneriai. Parodų dalyviai pristato naujienas, tendencijas ir sekančių metų planus.