Karantino laikotarpiu klientus aptarmausime laikydamiesi Vyriausybės nustatytų taisyklių. Privaloma dėvėti APSAUGINĘ KAUKĘ, prieš įeinant į pardavimo salę, prašome DEZINFIKUOTI RANKAS ir laikytis SAUGAUS ATSTUMO. Užsakymai priimami el.p.: lt-uzsakymai@hranipex.com, tel.: +370 526 534 32, tel.: +370 641 852 25 ir per elektroninę parduotuvę.

Hraniclean valymo formulėPaprasta nuvalyti ruošinį – paprasta valyti baldus

Jums tenka susidurti su nešvarumais dirbtuvėse dirbant su plokšte, gaminant baldus, naudojant įrankius ir įrangą darbo metu? Su mūsų Hraniclean valiklių šeima, jūsų darbas gali tapti paprastesnis, o kliento svajonė turėti tvarkingus ir gražius baldus lengviau įgyvendinama. Tobulas jūsų darbo rezultatas yra ne tik baldų funkcionalumas ir dizainas, bet ir idealiai švarūs baldai.

Jau 10 metų kuriame ir testuojame Hraniclean produktus. Jums galime pasiūlyti didelį valiklių pasirinkimą ne tik profesionaliam naudojimui, bet ir įprastinei priežiūrai bei namų valyme. Hraniclean valikliai padės nuvalyti baldų ruošinius, pagamintus baldus, taip pat įrankius ir įrangą jūsų  dirbtuvėse.

Su mūsų valikliais jūs galite:
• Nuvalyti klijų likučius
• Pašalinti pieštuko ar markerio žymes
• Nuvalyti nesukietėjusius PUR klijus ir putas
• Pašalinti sukietėjusius PUR klijus
• Nuo įrankių pašalinti tepalus ar dervos likučius
• Nuvalyti PVAc klijus, dažus, lakus ir kita

Mūsų asortimente yra 8 skirtingi valymo produktai:

Hraniclean 01 – padės nuvalyti baldų ruošinius ar jau pagamintus ir dauguma plastikų. Jis pašalina EVA ir PO klijų lydalų likučius, padės nuvalyti nesukietėjusius PUR klijus bei kontaktinius klijus, pieštuko ir alkoholio bazės markerio žymes. Taigi tai puikus pagalbininkas ne tik dirbtuvėse ar baldų surinkimo metu, bet ir buitiniame naudojime.

Hraniclean 03 - tai idealus valiklis nesukietėjusiems PUR klijams ir putoms. Jis pašalina nesukietėjusius PUR likučius nuo metalinių apdirbimo įrankių ir daugumos plastiko.

Hraniclean 04 - užtikrintai pašalina sukietėjusius PUR likučius nuo metalinių apdirbimo įrankių, pasižymi idealiu valymo efektyvumu. Norint pasiekti geriausią valymo efektą, leiskite skysčiui kelias minutes sureaguoti su klijų likučiais. Valiklis rekomenduojamas tik metalinių paviršių valymui.

Hraniclean 05 – skirtas dirbtuvių įrangos valymui. Jis susidoros su purvu, susidariusiais gumos likučiais nuo pjūklų, drožtukų, grąžtų ir staklių dangčių. Jis reaguoja greitai, ir jei leisite jam veikti ilgesnį laiką, jis įveiks ir didesnį purvo sluoksnį.

Hraniclean 07 – valo PVAc klijų likučius, vandens pagrindo dažus ir lakus. Tai koncentratas, kurį būtina skiesti su vandeniu. Dėl savo stiprios sudėties, skiedžiamas labai dideliu santykiu. Todėl koncentrato išeiga yra labai maža.

Hraniclean 08 – tai valiklis, kurį turėtų naudoti kiekvienas baldininkas baldų gamybos ar surinkimo pas klientą metu. Jis gali būti naudojamas baldų gamybos proceso metu ir pagamintų baldų valymui, net jei baldai pagaminti iš sudėtingų paviršių kaip blizgi plokštė ar matinis paviršius. Valikliu taip pat galite nuvalyti stiklą ir plastiką. Jis puikiai susidoros ne tik su purvu, pirštų atspaudais bei riebalais baldo surinkimo metu, bet ir padės pašalinti klijų lydalų, popierinės lipnios juostos ar  popierinių etikečių likučius. Jis tinkamas naudoti tiek pramonėje, tiek buityje. Šį valiklį taip pat siūlome ir flakonais kaip purškiamą produktą, kuris valant nepalieka jokių žymių. Jis yra malonaus citrusinio kvapo ir baldų valymas jums nebus nemalonus. Flakonus baldininkai gali naudoti kaip dovaną savo klientams baldų priežiūrai.

Hraniclean SEP 11 – tai apsauginis valiklis, kuris suformuoja ploną plėvelę ant naudojamų paviršių kad apsaugotų nuo nepageidaujamo PVAc klijų prikibimo.

Hraniclean KLZ 21 – tai mažos klampos valiklis obliavimo staklėms, kuris apsaugo medienos ruošinius nuo užterštumo judėjimo staklėse metu ir užtikrina sklandų jų judėjimą. Jis susidoros su derva, riebalais ar vazelinu.

Norėdami gauti tikslesnę valiklių techninę informaciją ir naudojimo rekomendacijas, susisiekite su mūsų pardavimų vadybininkais tel.: +37062357392.  Mes taip pat jums mielai patarsime ir klausimais, kylančiais dėl briaunų laminavimo.