Informuojame, kad paskelbus karantiną nuo 2020 m. kovo 16 d. dėl koronaviruso, laikinai stabdome klientų aptarnavimą mūsų salone. Užsakymai priimami el.p.: lt-uzsakymai@hranipex.com, tel.: +370 526 534 32, tel.: +370 641 852 25 ir per elektroninę parduotuvę. DĖL PADIDĖJUSIO DARBO KRŪVIO, PREKIŲ PRISTATYMAS SU VENIPAK KURJERIU GALI VĖLUOTI 1-2 DIENAS. PATYS ATSIIMTI PREKES GALITE TIK GAVĘ MŪSŲ PATVIRTINIMĄ.

Kronospan Trends 20/21 kolekcija

Dėka mūsų partnerystės su Kronospan, jau galime Jums pasiūlyti 18 aukštos kokybės ABS briaunų dekorų rinkinį  naujajai laminuotų medžio drožlių plokščių kolekcijai Kronospan Trends 20/21, kuri pradėta gaminti 2020 m. pradžioje.Visos 18 dekorų briaunos yra identiškos naujos kolekcijos plokštėms. Visi šablonai buvo patvirtinti Kronospan dizaino centre Burgase (Bulgarija). Kolekciją sudaro 6 briaunų dekorų grupės skirtingų spalvų atspalviai. Tai suteiks Jums galimybę būti kūrybingiems sukuriant originalius šiuolaikinius baldus pagal dabartines tendencijas ir lengvai patenkinti klientų lūkesčius ieškant stilingų baldų.
Dauguma šių naujų briaunų yra pagaminta naudojant unikalų metodą, kuris pašalina metamerizmo efektą. Tai garantuoja, kad briaunų dekorų atspalviai atrodys vienodai esant įvairioms apšvietimo sąlygoms. Norėdami patenkinti Jūsų lūkesčius, sandėlyje palaikome didžiąją dalį šių dekorų 0.45 mm, 1 mm ir 2 mm storio, standartinio pločio – 22 mm ir 42 mm. Reikia nestandartinio matmens? Mes pagaminsime, bet kurio matmens briauną pagal Jūsų poreikį.
Dabartinė baldų gamybos tedencijos kryptis - suderinti natūralias  gamtos medžiagas su šiuolaikine miesto aplinka. Ši nauja briaunų kolekcija padės integruoti natūralių medžiagų dizainą į Jūsų interjerą: metalizuotos ir betono struktūros, neapdorotos medienos struktūros, subtilios medžio briaunos su skirtingais paviršiais – visos jos malonios tiek akiai, tiek liesti.Flow briaunų
dekoras – novatoriškas metalo ir betono derinys, sudarantis susidėvėjusios medžiagos vaizdą. 5 skirtingų atspalvių briaunų dekorai su nauju rūdžių paviršiumi (RT).

Grange Oak
briaunų dekoras – ilgų, įvairių pločių medinių lentų raštas.
Evoke Oak briaunų dekoras – briaunos atvaizduojančios grožio ir realybės netobulumą, atkartojant realius įtrūkimus, mazgus, gilią medžio struktūrą.
Harbor Oak briaunų dekoras – šios briaunos atsiradimą paskatino restauruotos senos ąžuolo medienos išvaizda, atsiradusi Venecijoje, Italijoje.
Aurora Elm briaunų dekoras – subtilios struktūros ir madingų šiltų tonų briaunos idealiai tinkamos kombinuoti su įvairių tipų paviršiais bei medžiagomis.
Castello Oak briaunų dekoras –  klasikinės Europinio ąžuolo briaunos atgimusios nauju moderniu dizainu.

Atraskite 18 naujų naujų briaunų dekorų skirtų „Kronospan Trends 20/21“ kolekcijai: