Vyriausybės nutarimu nuo 2020.08.01 apsauginė kaukė parduotuvėse yra PRIVALOMA. Maloniai prašome prieš įeinant į pardavimo salę dezinfekuoti rankas ir užsidėti apsauginę kaukę.

Iš Tulip rankenėlių pasaulio

Atsisiųsti PDF 
Galvojate apie naują virtuvės komplektą, svetainės, vonios ar prieškambario baldus ir negalite nuspręsti, kokiam stiliui suteikti pirmenybę? Siūlome Jums keletą patarimų, kurie palengvins pasirinkimą, kuriant svajonių interjerą.


Nors pastarųjų metų tendencija buvo vadinamieji „be rankenėlių“ virtuvės elementai, vaizduojantys minimalizmą ir tiesias grakščias linijas, tačiau šiuo metu pastebime vis populiarėjančius namų ir virtuvės baldus, įkvėptus gilių tekstūrų, Provanso stiliaus, arba kaimo ir modernaus dizaino simbiozės. Rankenėlių pasirinkimas vaidina svarbią reikšmę, išlaikant vientisą stilistiką. Mūsų asortimente rasite įvairių virtuvės ir baldų rankenėlių, nuo aliuminio profilių iki įfrezuojamų ir taškinių rankenėlių. Dabartinis „Tulip“ rankenų asortimentas atspindi šiuolaikines pasaulio tendencijas virtuvės ir kitų baldų dizaine. Pasirinkę „Tulip“ - pasirinksite eleganciją ir kokybę.
Tarpinis etapas tarp fasadų be rankenų ir durelių su klasikinėmis  rankenėlėmis yra vadinamieji aliuminio profiliai. Kokia jų nauda? Svarbiausias jų pranašumas yra praktiškumas - profilis tvirtinamas per visą virtuvės spintelės durų ilgį, todėl spintelės atidarymas yra labai patogus. Estetiniu požiūriu šis profilis nėra ryškus fasade, todėl jis gali būti derinamas su kitais virtuvės komponentais, prietaisais, aliuminio rėmais ar kitomis apdailos detalėmis. Aliuminio profilius dažniausiai naudoja virtuvinių baldų gamyboje, tačiau jie taip pat tinka ir vonios baldams.


Didelę ir vis dar populiarią grupę virtuvėse ir kituose balduose sudaro metalinės rankenėlės, kurios yra įvairių formų, medžiagų ir dizaino. Šio tipo rankenėlės rinkoje buvo ištisus dešimtmečius ir, tam tikrais atvejais, yra neatsiejama kiekvieno iš mūsų namų dalis. Dažniausiai jas naudojame virtuvėse, tačiau galime rasti ir miegamojo balduose, vonios kambario ir svetainės komplektuose ar komodose. Kalbant apie dizainą, galimybės iš tiesų yra plačios. Mūsų pasiūlyme yra kampuotų rankenų, kurios puikiai papildys jūsų šiuolaikišką naujausių tendencijų virtuvės komplektą, taip pat ir apvalių, kurios gali puikiai derėti Jūsų namuose. Norintys išsiskirti gali pasirinkti netipines rankenų formas, turinčias skirtingus paviršius, kampus ar linijas.
 
Blizgančio chromo rankenas rekomenduotume renkantis vonios kambario baldus - galėsite jas derinti prie čiaupų ir kitų detalių. Tačiau praktiniu požiūriu klientai mieliau renkasi nerūdijančio plieno, aliuminio ar satino nikelio spalvos baldines rankenėles. Priežastis labai paprasta - lengva priežiūra ir dizaino suderinamumas su virtuvės prietaisais. Šiais laikais daugėja juodos ar grafito spalvos rankenėlių, taip pat sendinto žalvario, plieno, vario modelių kolekcijų, ypač tinkančių „Old Style“ ir natūralaus medžio masyvo baldams.


Kiekvienos rankenos paviršius gali būti lygus arba su skirtingomis graviūromis, raštais, konstrukcijomis, patinuotas. Ekstravagantiški klientai gali rinktis „Swarovski“ kristalų dekoro rankenėles.

Naujausios mūsų asortimente yra „Tulip“ rankenėlės su įvairiais „efektais“: betono, geležies, rūdžių, subraižytų dažų imitacijos. Tokios netradicinės rankenos gali atgaivinti iš pažiūros nuobodų baldą ir tapti visų svečių susidomėjimo centru.Vieno taško rankenėlės - taip pat daugelį metų mėgavosi populiarumu. Paprastai jos yra mažesnės nei metalinės rankenėlės, todėl jos naudojamos komodoms, stalų stalčiams, nedidelėms spintelėms ar biuro baldams. Galite pasirinkti iš daugybės skirtingo dizaino taškinių rankenėlių - apvalių, ovalių, kampinių, labai paprastų, ar net nestandartinių asimetriškų. Jų spalvos ir padengimas taip pat labai įvairūs – matinio ar blizgaus chromo, sendinto žalvario su porceliano ar medžio detalėmis bei spalvotos plastikinės, kurios labiausiai tinka vaikų kambario baldams.Vadinamos „Old Style“ ar Provanso stiliaus baldų rankenėlės pastaruoju metu ypač madingos. Tokio interjero baldams dažniausiai priskiriami visi metalo ir keramikos deriniai, atitinkantys keraminę virtuvės kriauklę arba seną žalvarinį virtuvės čiaupą ar prietaisus, kuriuos šiuolaikinė rinka siūlo iš įvairių medžiagų ir spalvų. Juk mūsų vaizduotė beribė.

Paskutinė kategorija, tačiau tikrai ne mažiau svarbi, įfrezuojamos rankenos. Šis specialus rankenų tipas visų pirma tinka įmontuojamoms spintelėms, durims, mažesnėms spintelėms ir biuro baldams. Pagrindinis jų pranašumas yra rankenų pritvirtinimas išfrezuotoje skylėje ir gaunamas lygus fasadas. Tada durys atidaromos be jokių atsitrenkimų į sienas ar lubas. Kaip ir kitų tipų rankenos, įfrezuojami modeliai yra įvairių formų ir spalvų. Jei jus riboja erdvė arba paprasčiausiai renkatės stumdomų durų sistemą, įfrezuojama rankena yra viena iš galimybių.Galiausiai paprastas patarimas - atminkite, kad tinkamai pasirinkta rankena gali įkvėpti gyvybės senam baldui, kurį paveldėjote iš savo močiutės, arba tiesiog atgaivinti esamo baldo grožį. Šiais laikais baldo ir jo rankenėlių stilistikos atitikimas yra labai populiarus ir geidžiamas.

Taigi, tobulumas susideda iš detalių, o toks mažas dalykas kaip baldo rankena gali sustiprinti arba, priešingai, sugadinti bendrą interjero įspūdį. Štai kodėl turėtumėte atkreipti dėmesį į rankenėlės pasirinkimą ir jos pritaikymą bendroje baldo koncepcijoje.