Pranešame, kad šventiniu laikotarpiu 16/12/2019 - 3/1/2020 keičiasi prekių užsakymo ir pristatymo terminai. Visas tiekimo tvarkaraštis skiltyje Naujienos. Gruodžio 23 - 31 dienomis nedirbsime.

Vaikų baldai: medžio masyvas ar laminatas?

Ar galvojate apie tai, kaip įrengti savo vaiko kambarį? Nors, gal jis dar ir nemoka vaikščioti, bet tikrai atras kiekvieną Jūsų buto kampelį ir kruopščiai atliks baldų patikimumo testą.

Jūsų vaiko žaislų ir drabužių asortimentas auga, o jūs susiduriate su dilema, kaip įrengti jo kambarį. Medžio masyvas ar laminatas? Tie, kurie atiduoda pirmenybę natūralioms medžiagoms, be abejo, atsakytų  - medžio masyvas, niekas nepranoks medienos. Bet, jeigu jūs pirktumėte jau pagamintą spintą, pavyzdžiui, pušies,  jūs netrukus sužinotumėte, kad ji nėra pakankamai atspari mechaniniams pažeidimams. Ir, kai pamatysite, su kokia aistra jūsų vaikas tyrinėja jį supantį pasaulį - jūs susirūpinsite tuo, kaip baldai atrodys po poros metų.

Laminuota plokštė? Kodėl gi ne? Ypač dabar, kai šių dienų rinka siūlo aukštos kokybės laminuotas medžio drožlių plokštes su įvairiais medžiui identiškais raštais, puikiai imituojančiais gamtos struktūras taip, kad jos nesiskiria nuo tikro medžio. Arba galite pasirinkti pastelinės spalvos laminuotą plokštę. Kitas privalumas yra baldų ilgaamžiškumas, su sąlyga, kad baldo gamybai buvo panaudotos tikrai kokybiškos ABS briaunos – pavyzdžiui, briaunos iš mūsų siūlomo asortimento.

ABS briauna - tai juostelė, pagaminta iš pramoninio polimero (akrilonitrilo butadieno stireno), kurios pranašumas yra atsparumas mechaniniam poveikiui. Šios briaunos yra gaminamos įvairių pločių ir storių, pagal baldo, kurio gamybai ji bus panaudota, tipą. Ir, kadangi, laminuotų medžio drožlių plokščių asortimentas yra labai platus, atitinkamai platus yra ir ABS briaunų asortimentas.

Daugelis jūsų taip pat vertina kitą savybę - žemesnę pirkimo kainą, lyginant su medienos masyvo baldais. Taigi, nereikia nuvertinti medžio drožlių plokštės (MDP) ir baldų, pagamintų iš jos. Jūs net pamiršite, kad po laminuotu plokštės paviršiumi yra medžio drožlių plokštė, ir daugybę metų džiaugsitės savo gražiais baldais.