Informuojame, kad paskelbus karantiną nuo 2020 m. kovo 16 d. dėl koronaviruso, laikinai stabdome klientų aptarnavimą mūsų salone. Užsakymai priimami el.p.: lt-uzsakymai@hranipex.com, tel.: +370 526 534 32, tel.: +370 641 852 25 ir per elektroninę parduotuvę. DĖL PADIDĖJUSIO DARBO KRŪVIO, PREKIŲ PRISTATYMAS SU VENIPAK KURJERIU GALI VĖLUOTI 1-2 DIENAS. PATYS ATSIIMTI PREKES GALITE TIK GAVĘ MŪSŲ PATVIRTINIMĄ.

Rugpjūtis 2015

Spalvingi baldai pralinksmina vaikus bei skatina jų kūrybiškumą!

Kokius baldus tėvai pasirenka vaikų kambariui? Nenuostabu, kad dažniausiai laimi originalus sprendimas, turintis daug ryškių spalvų, kurios ne tik atitinka visus saugumo kriterijus, bet ir sukuria mažiesiems gyventojams idealią erdvę žaidimams bei jų idėjų įgyvendinimui.

Ant starto linijos užsakymas internetu

„Laikas yra pinigai.“ Šis posakis tampa vis svarbesnis, nes gyvename laikmetyje, kuris keičiasi labai greitai. Asmenys ir įmonės ieško būdų, kaip supaprastinti savo procesus ir kiek įmanoma greičiau pasiekti finišą. Kiekvieną dieną mes lenktyniaujame su laiku. Todėl yra būtina naudoti modernią ir pažangią technologiją.