Pasibaigus karantino laikotarpiui klientus aptarnausime laikydamiesi Vyriausybės siūlomų rekomendacijų: dėvėti APSAUGINĘ KAUKĘ, DEZINFIKUOTI RANKAS prieš įeinant į pardavimo salę ir laikytis SAUGAUS ATSTUMO. Užsakymai priimami el.p.: lt-uzsakymai@hranipex.com, tel.: +370 526 534 32, tel.: +370 641 852 25 ir per elektroninę parduotuvę.

Gegužė 2015

Patarimai kokybiškam baldų suklijavimui

Baldų gamyba nėra galima be kokybiško suklijavimo. Tai liečia atskirų baldų dalių bei briaunų ir baldinės plokštės suklijavimą. Kokius klijus reikia pasirinkti, siekiant paties kokybiškiausio baldų gamybos medžiagų sujungimo?

Baldų briauna visada yra labai svarbi vertinant baldų išvaizdą

Kiekvieno gaminio vertinimas priklauso nuo jo detalių, tai galioja ir baldams. Netgi, jeigu gaminys yra pagamintas iš puikios medžiagos ir turi žavų dizainą, jeigu nebus tinkamai parinkta ir kokybiškai priklijuota briauna, klientas tai pastebės iš pirmo žvilgsnio.

Nebijokite liesti!

Bet kuris baldas yra sudarytas iš daugelio komponentų, vienu iš jų yra ABC briaunų laminavimo juosta. Pati viena būtų nenaudinga, turi eiti ranka rankon su lakštine medžiaga, būti su ja maksimaliai identiška ir puikiai derėti. Klientai tikisi puikaus rezultato, o visų baldų gamintojų tikslu yra siekimas, kad klientai liktų visiškai patenkinti.