Informuojame, kad dėl techninių kliūčių 2019.05.30 nuo 8.00 iki 12.00 val. NEDIRBSIME. To pasekoje galimas prekių vėlavimas.

D.U.K

Kaip suformuoti užsakymą?

Jei norint apsipirkti internetu būtina prisiregistruoti vartotoju ir prisijungti. Apsipirkimas yra labai paprastas-pasirinkite pageidaujamą produkto ar briaunos kodą, išmatavimus ir kiekį bei įdėkite į „krepšelį“. Baigę apsipirkti, patvirtinkite savo pristatymo adresą bei prekių pristatymo būdą. Netrukus gausite pranešimą į savo el.paštą, kad užsakymas buvo suformuotas sėkmingai bei detalią užsakymo išklotinę. 

 

Kaip prisiregistruoti vartotoju?

Sutaupykite savo laiką ir mūsų produkciją įsigykite internetu, tačiau būtina prisiregistruoti vartotoju. Yra du būdai:

  • A) Jei esate aktyvus mūsų klientas, mes jau turime reikalingą informaciją apie Jus Hranipex sistemoje. Jums reikia susisiekti su Jus aptarnaujančiu vadybininku ir paprašyti prisijungimo prie E-parduotuvės. Jau kitą dieną į savo elektroninį paštą gausite prisijungimo duomenis.

  • B) Jei dar nesate mūsų klientas ir Hranipex sistemoje nėra Jūsų duomenų, prašome užpildyti registracijos formą. Taip pat prašome atsiųsti įmonės registracijos pažymėjimą bei PVM mokėtojo registracijos pažymą el.paštu: lt-eshop@hranipex.com

    Jau kitą dieną į savo elektroninį paštą gausite prisijungimo duomenis.